Domov / Climate OK

Tvoríme príjemné prostredie a zároveň šetríme energie.

 

Brink sa zaoberá vývojom a výrobou vetracích jednotiek s rekuperáciou tepla už desiatky rokov. Brink vie o vzduchu všetko. Brink je zárukou kvalitného prostredia. Našou motiváciou je dodať zákazníkom to, čo od nás očakávajú: vytvorenie komfortného prostredia, v ktorom sa budú cítiť príjemne. Našim cieľom je prispieť k realizácii nízkoenergetických a zároveň individuálnych objektov.

V duchu zdravého, úsporného a komfortného vnútorného prostredia bola vytvorená iniciatíva Climate OK. Dosiahnutie Climate OK spočíva v použití systému vetrania, vykurovania, chladenia a ohrevu vody, ktoré spĺňajú požiadavky najvyššej kvality.
Výrobca Brink Climate Systems spolu s jeho odbornými partnermi neustále pracujú na výskume a vývoji zariadení s cieľom uvedenia na trh kvalitných vetracích a vykurovacích sústav.

Konečným výsledkom snahy o dosiahnutie komfortu a úspor je značka Climate OK, kde projektanti, inštalačné firmy a finálni užívatelia majú na mysli skutočný význam Climate OK a vedia, čo by mali a nemali robiť pre jeho dosiahnutie.

Brink v Climate OK zohráva funkciu zdroja poznatkov a sprostredkovateľa rozvoja.

pasivny_dom 

Pripravení na požiadavky vetrania v budúcnosti

Čoraz vyššie nároky na kvalitnú ventiláciu vo všetkých ročných obdobiach, sprísňujúce sa normy na úspory energie a v neposlednej rade požiadavka na zníženie hluku vetracích zariadení viedli Brink k vytvoreniu novej produktovej rady Renovent a Flair. Rekuperačné vetracie zariadenia Renovent Excellent, Renovent Sky a Flair spĺňajú nielen súčasné normy ale i normy, ktoré vojdú do platnosti v budúcnosti.

Produkty-2